Referencje SEW-EURODRIVE - kalibrownica firmy WRAZIDŁO - AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH - AUTOMATYZACJA - AUTOMATYZACJA PRODUKCJI - TECHNIKA NAPĘDOWA
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Referencje SEW-EURODRIVE - kalibrownica firmy WRAZIDŁO

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent: SEW-EURODRIVE

Firma WRAZIDŁO Sp. z o.o., działająca w branży metalowej i zajmująca się produkcją specjalistycznych narzędzi oraz budową maszyn dla przemysłu lotniczego i automotive, zastosowała nasz modułowy system MOVI-C® do automatyzacji produkcji w swojej najnowszej kalibrownicy Electra WR-K do precyzyjnego formowania końcówek oraz zmiany średnicy obróbki rur i profili.

Projektanci maszyny szukali nowoczesnego, kompleksowego rozwiązania, które zapewni precyzję, dokładność, wysoką dynamikę ruchu, kompaktowe wymiary oraz niezawodność. Nasi inżynierowie aplikacyjni zaproponowali niezawodne i wydajne serwomotory synchroniczne z przekładniami, które zapewniają precyzję i dynamikę ruchu.

Dwuosiowe moduły elektroniki połączone wspólną szyną DC z jednego zasilacza pozwalają na optymalizację szafy sterowniczej, natomiast kontroler serii UHX odpowiada za trajektorię ruchu, limit siły, zdalną diagnostykę oraz automatyczne ładowanie parametrów dla nowo wykrytych osi. Wykorzystanie takiej technologii gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej, co znacznie redukuje koszty eksploatacji w stosunku do klasycznych rozwiązań w tego typu urządzeniach.

Nasi specjaliści zapewnili klientowi wsparcie na każdym etapie – począwszy od projektu i przygotowania oferty, poprzez uruchomienie, na opiece after sales skończywszy.

Najlepszą rekomendacją dla naszej realizacji jest dalsza współpraca z klientem, która uwzględnia  zastosowanie w nowej kalibrownicy wyłącznie komponentów SEW-EURODRIVE modułowego systemu MOVI-C® zamiast rozwiązań konkurencyjnych firm. I tak dotychczasowy sterownik został zastąpiony sterownikiem najnowszej generacji C, o większej mocy obliczeniowej UHX65A-0-04-N0/OMH65A-C1/MOVIRUN, podobnie jak panel DOP. Co najważniejsze – stworzony został całkowicie od nowa, pod potrzeby Klienta program sterowania urządzeniem. Dzięki temu, można powiedzieć, kalibrownica jest teraz „Powered by SEW-EURODRIVE”.

Kolejnym efektem współpracy, w którą po naszej stronie byli zaangażowani eksperci z Działu Techniczno-Szkoleniowego oraz Działu Sprzedaży z biura w Tychach, jest również materiał video (dostępny pod linkiem). Dzięki niemu możemy pokazać kolejną udaną realizację i wdrożenie modułowego systemu do automatyki MOVI-C®, natomiast firma WRAZIDŁO Sp. z o.o. może go wykorzystywać do prezentacji swoich produktów.

Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 270 90 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
Inne produkty tej firmy
Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
Jedyny na rynku modułowy system automatyki MOVI-C® SEW-EURODRIVE
Warsztaty praktyczne SEW-EURODRIVE Polska na SYMAS® i MAINTENANCE
Warsztaty praktyczne SEW-EURODRIVE Polska na SYMAS® i MAINTENANCE
Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-EURODRIVE Polska na targach SYMAS i MAINTENANCE
Cyfrowa konserwacja prewencyjna SEW-EURODRIVE Polska na targach SYMAS i MAINTENANCE
ECO2 - wytrzymałe motoreduktory SEW-EURODRIVE bez powłoki lakierniczej
ECO2 - wytrzymałe motoreduktory SEW-EURODRIVE bez powłoki lakierniczej
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl