ERGO - najbardziej efektywna współpraca na linii człowiek-maszyna - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - ESA - KOMPUTERY PRZEMYSŁWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Automatyka przemysłowa Komputery przemysłowe ERGO - najbardziej efektywna współpraca na linii człowiek-maszyna
poleć znajomemu

ERGO - najbardziej efektywna współpraca na linii człowiek-maszyna

Firma: SABUR Sp. z o.o.
Producent: ESA
Średnia ocena:
 

ERGO firmy ESA to ERGOnomiczne i w pełni konfigurowalne stanowisko sterowania zaprojektowane do obsługi procesów wymagających stałego nadzoru operatora. Charakteryzuje je niezwykła elastyczność, wysoka wydajność, łatwa instalacja i intuicyjność użytkowania. Wszystko w jednej zintegrowanej platformie.

 • Podwójnie konfigurowalne ekrany dotykowe
 • Do 8 konfigurowalnych klawiszy
 • ERGOnomiczna budowa
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Montaż VESA
 • Konfigurowalny IPC
 • Wysoki poziom ochrony: IP65
 • Standardy: CE
 • Otwartość oprogramowania

  Głównym elementem ERGO jest duży panel pojemnościowy 21,5″ z ekranem dotykowym. W zależności od wybranej konfiguracji można na nim wyświetlać jeden lub więcej ekranów. Dzięki temu operator może jednym spojrzeniem uzyskać dostęp do wszystkich interesujących go informacji dotyczących obsługiwanego procesu.

  Sercem urządzenia jest komputer najnowszej generacji. To on pozwala stacji sterować pracą maszyny. Jego wytrzymała konstrukcja i stopień ochrony IP65 gwarantują wysoką odporność i umożliwiają pracę nawet w wyjątkowo trudnych warunkach, związanych np. z obecnością płynów i pyłów, w temperaturze od -10°C do +50°C.

  Panel ERGO można zamontować w pionie, naśladując konstrukcję tradycyjnych systemów CNC lub poziomo. Po bokach panelu można dodać jedno lub więcej rozszerzeń: panel przycisków, klawiaturę mechaniczną lub drugi wyświetlacz 12,1″, który może pełnić funkcję klawiatury pojemnościowej lub prezentować dodatkowe informacje. Panel przycisków i klawiatura mogą być montowane zarówno w linii z panelem, dla tych, którzy chcą płaskiej konstrukcji, jak i w kształcie litery „L” pod kątem 120°, w celu zmaksymalizowania ergonomii operatora.

  W przypadku ERGO producent pozostawia znaczą swobodę w zakresie dostosowywania poszczególnych elementów urządzenia do potrzeb i oczekiwań własnych użytkownika. Możliwość indywidualnego „projektowania” urządzenia sprawia, że ERGO stanowi zaprzeczenie dotychczasowej koncepcji sterowania maszynami.

  Swoboda konfiguracji zaczyna się od wyboru między dwiema wersjami, pierwszą – klasyczną „płaską” i drugą – 120-stopniową w kształcie litery „L”. Niezależnie od wybranego modelu urządzenie jest wyposażone w pojemnościowy płaski ekran dotykowy z 21,5-calowym wyświetlaczem TFT (używany poziomo lub pionowo). Możliwa jest także konfiguracja z podwójnym wyświetlaczem (drugi wyświetlacz 12,1″).

  Oprócz tego istnieje możliwość wyboru różnych typów klawiatur i dodatkowych przycisków, które umożliwiają dostosowanie ERGO do każdej linii produkcyjnej. Lista dostępnych opcji konfiguracji nie kończy się na części interfejsu: nawet komputer przemysłowy zawarty w ERGO można wybrać w zależności od potrzeb mocy obliczeniowej lub systemu operacyjnego.

  Dodatkowy atut to duża wszechstronność z punktu widzenia oprogramowania, pozwalająca na współpracę z całą gamą różnorodnych linii produkcyjnych, od sektora drzewnego po plastik, od opakowań po żywność i napoje.

  Więcej informacji na naszej stronie www.

  Inne produkty tej firmy
  EW620 - nowoczesny system wejść/wyjść
  EW620 - nowoczesny system wejść/wyjść
  PCD3.M6893 - nowy wymiar bezpieczeństwa
  PCD3.M6893 - nowy wymiar bezpieczeństwa
  Panel operatorski i SCADA w jednym
  Panel operatorski i SCADA w jednym
  Przemysłowy komputer panelowy montowany w systemie VESA
  Przemysłowy komputer panelowy montowany w systemie VESA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Region
  REKLAMA
  Filtrowanie produktów
  Firma:
  filtruj
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl