Oprogramowanie konfiguracyjne do falowników Astraada w polskiej wersji językowej. - FALOWNIK ASTRAADA DRV CFG ASTOR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Elektrotechnika Napędy i silniki Przemiennice częstotliwości Oprogramowanie konfiguracyjne do falowników Astraada w polskiej wersji językowej.
poleć znajomemu

Oprogramowanie konfiguracyjne do falowników Astraada w polskiej wersji językowej.

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent: Astraada
Średnia ocena:
 

Do konfiguracji, diagnostyki, monitorowania czy zarządzania wszystkimi przemiennikami częstotliwości Astraada DRV wykorzystywane jest jedno, intuicyjne, bezpłatne oprogramowanie Astraada DRV CFG.

Falowniki Astraada DRV niezależnie od serii wyposażone są w standardzie w panel sterowania LED z zintegrowanym potencjometrem umożliwiającym konfigurację, odczyt parametrów oraz zmianę bieżących nastaw. Panel ten może być w dowolnym momencie odłączony i wypuszczony w dogodne dla operatora miejsce za pośrednictwem tradycyjnej „skrętki”.

Do podstawowej konfiguracji pojedynczych falowników panel taki bywa wystarczający, jednakże przy bardziej zaawansowanych aplikacjach napędowych, znacznie efektywniej można to zrealizować korzystając z dostępnego, od teraz również w polskiej wersji językowej, oprogramowania narzędziowego Astraada DRV CFG (PL).

Oprogramowanie Astraada DRV CFG to narzędzie instalowane na komputerze PC, komunikujące się z falownikami Astraada za pośrednictwem wbudowanego interfejsu RS-485 lub w przypadku serii DRV-27 z wykorzystaniem łącza Ethernet (opcja).

Szybkie uruchomienie

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, oprogramowanie pozwala na łatwą parametryzację i szybkie uruchomienie zarówno pojedynczego przemiennika, jak i całej grupy podłączonych urządzeń. Posiada ono zdefiniowane zakresy nastaw, umożliwia śledzenie zmian parametrów względem ich wartości domyślnych oraz zapis konfiguracji do pliku w celu archiwizacji czy szybkiego przenoszenia konfiguracji na kolejne urządzenia.

Monitorowanie urządzenia

Parametry przemienników częstotliwości, jak również wartości sygnałów zewnętrznych związanych z procesem mogą być monitorowane w oknie emulatora oscyloskopu w czasie rzeczywistym. Z kolei okno Panelu Sterowania umożliwia szybką zmianę ustawień komunikacyjnych oraz zadawanie poleceń sterujących.

Diagnostyka i zabezpieczenia

Przemienniki Astraada DRV mają możliwość zdefiniowania ponad 30 zabezpieczeń zapewniających ochronę układu napędowego. Oprogramowanie umożliwia bieżącą analizę i obsługę pojawiających się błędów czy alarmów oraz archiwizację historii ich wystąpienia. Dodatkowo konfiguracja samego falownika może zostać zabezpieczona hasłem w celu ochrony urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem.

Inne produkty tej firmy
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Z ostatniej chwili! Nowość na rynku SCADA/HMI od Wonderware
Z ostatniej chwili! Nowość na rynku SCADA/HMI od Wonderware
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl