Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Szkolenia E-learningowe Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"
poleć znajomemu

Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent:
Średnia ocena:
 

Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze sterownikami PLC zintegrowanymi z panelem operatorskim HMI firmy Horner APG. Podczas szkolenia poruszane są zagadnienia związane z konfiguracją oraz programowaniem sterownika PLC, budowaniem ekranów operatorskich na panelu HMI, uruchamianiem komunikacji w protokole Modbus RTU/TCP.

Program szkolenia został tak opracowany, aby kursant uczestnicząc w kolejnych laboratoriach rozbudowywał swój program sterujący o kolejne funkcjonalności. Efektem końcowym szkolenia jest kompletna aplikacja składająca się z programu sterującego oraz ekranów operatorskich wykorzystująca wszystkie funkcje, z których najczęściej korzysta się w małych i średnich instalacjach przemysłowych.Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja  zintegrowanych sterowników Horner APG"

Dla kogo jest e-szkolenie?
e-Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą samodzielnie nauczyć się konfigurować i programować urządzenia Horner APG.

Jak wygląda e-szkolenie?
e-szkolenie Horner APG podzielone jest na 5 bloków tematycznych, a każdy blok z kliku laboratoriów. Laboratorium obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, a każdy blok kończy się testem weryfikującym wiedzę kursanta. Lekcje prowadzone są w postaci filmu w rozdzielczości HD prezentującego omawiane zagadnienia oraz praktyczny sposób ich wykorzystania . Film można odtwarzać na pełnym ekranie dla uzyskania najlepszej jakości.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sterownika Horner APG na okres dostępu do szkolenia. Ilość zestawów jest ograniczona - w celu potwierdzenia dostępności i możliwości wypożyczenia prosimy o kontakt z Działem Realizacji Zamówień (tel. 12 428 63 10).

Więcej na: astor24.pl

Czas trwania:
dni
Terminarz
od 30.11.-0001 do 30.11.-0001
Opis szkolenia
Cel szkolenia:
Program:
Certyfikaty:
Materiały szkoleniowe:
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl