Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Szkolenia E-learningowe Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"
poleć znajomemu

Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja zintegrowanych sterowników Horner APG"

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent:
Średnia ocena:
 

Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze sterownikami PLC zintegrowanymi z panelem operatorskim HMI firmy Horner APG. Podczas szkolenia poruszane są zagadnienia związane z konfiguracją oraz programowaniem sterownika PLC, budowaniem ekranów operatorskich na panelu HMI, uruchamianiem komunikacji w protokole Modbus RTU/TCP.

Program szkolenia został tak opracowany, aby kursant uczestnicząc w kolejnych laboratoriach rozbudowywał swój program sterujący o kolejne funkcjonalności. Efektem końcowym szkolenia jest kompletna aplikacja składająca się z programu sterującego oraz ekranów operatorskich wykorzystująca wszystkie funkcje, z których najczęściej korzysta się w małych i średnich instalacjach przemysłowych.Szkolenie internetowe "Programowanie oraz konfiguracja  zintegrowanych sterowników Horner APG"

Dla kogo jest e-szkolenie?
e-Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą samodzielnie nauczyć się konfigurować i programować urządzenia Horner APG.

Jak wygląda e-szkolenie?
e-szkolenie Horner APG podzielone jest na 5 bloków tematycznych, a każdy blok z kliku laboratoriów. Laboratorium obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, a każdy blok kończy się testem weryfikującym wiedzę kursanta. Lekcje prowadzone są w postaci filmu w rozdzielczości HD prezentującego omawiane zagadnienia oraz praktyczny sposób ich wykorzystania . Film można odtwarzać na pełnym ekranie dla uzyskania najlepszej jakości.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sterownika Horner APG na okres dostępu do szkolenia. Ilość zestawów jest ograniczona - w celu potwierdzenia dostępności i możliwości wypożyczenia prosimy o kontakt z Działem Realizacji Zamówień (tel. 12 428 63 10).

Więcej na: astor24.pl

Czas trwania:
dni
Terminarz
od 30.11.-0001 do 30.11.-0001
Opis szkolenia
Cel szkolenia:
Program:
Certyfikaty:
Materiały szkoleniowe:
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl