QuickPanel+ produktem roku 2014/2015 czasopisma Napędy i Sterowanie - ASTOR - GE INTELLIGENT PLATFORMS - GE - QUICKPANEL+ - PRODUKT ROKU - NIS - NAPĘDY I STEROWANIE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Sterowanie i sygnalizacja Panele operatorskie QuickPanel+ produktem roku 2014/2015 czasopisma Napędy i Sterowanie
poleć znajomemu

QuickPanel+ produktem roku 2014/2015 czasopisma Napędy i Sterowanie

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent: GE Intelligent Platforms

Czasopismo Napędy i Sterowanie nieprzerwanie od wielu lat organizuje konkurs, w którym grono ekspertów wyłania najlepszy z produkt z kilku kategorii. W tym roku nowa rodzina paneli operatorskich QuickPanel+ od GE Intelligent Platforms została wybrana produktem roku w kategorii "Systemy sterowania procesami i układami".

QuickPanel+ to nowa seria paneli operatorskich od GE Intelligent Platforms bazująca na nowoczesnej technologii zapewniającej wyższą wydajność, która daje nowe możliwości w zakresie efektywnej wizualizacji, wydajnego sterowania oraz intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych.

Zintegrowany moduł View pozwala na wizualizację oraz zadawania parametrów pracy. Wbudowana licencja na 8000 zmiennych pozwala obsługiwać małe i średnie systemy automatyki wykorzystując funkcje obsługi alarmów, receptur, skryptów oraz animacji obiektów graficznych. Wbudowane funkcja Control pozwala na wykonywanie algorytmów sterowania przygotowanych w 5 językach programowania zgodnych z IEC: LD, SFC, ST, IL oraz FBD. Obsługa sygnałów I/O realizowana jest przy pomocy zewnętrznych układów wejść/wyjść podłączanych do wbudowanego w QuickPanel+ portu szeregowego lub Ethernet.

QuickPanel+ jest pierwszym rozwiązaniem, które wyposażone jest w nowy system operacyjny Windows EC7 oraz obsługę HTML 5. Daje to nowe możliwości w zakresie raportowania, zdalnego dostępu do ekranów operatorskich z zewnątrz oraz szkolenia personelu z obsługi wykorzystując wybudowane w urządzenie opcje multimedialne (obsługa Audio In/Out oraz Video). Dostępne zasoby pozwalają obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane aplikacje wizualizacyjne szybko i płynnie, a interfejs operatorski wyposażony w matrycę MultiTouch obsługującą podstawowe gesty znacząco upraszczają obsługę panelu.

Produkt Roku 2014 2015 Quick Panel Plus ASTOR

 

„Zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu Napędy i Sterowanie jest tego potwierdzeniem tego, że operatorzy, którzy, na co dzień pracują z interfejsami operatorskimi, oczekują od tych urządzeń czegoś więcej niż tylko wizualizacji. Łatwa i intuicyjna obsługa oraz wbudowane mechanizmy pozwalające na wsparcie operatora podczas wykonywania codziennych prac to elementy coraz bardziej pożądane w każdym systemie automatyki” – podsumowuje Piotr Adamczyk, Menedżer Produktu w firmie ASTOR.

 

 

Więcej informacji na stronie: http://www.astor.com.pl/produkty/sterowanie/panele-operatorskie/quickpanel.html

Inne produkty tej firmy
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Z ostatniej chwili! Nowość na rynku SCADA/HMI od Wonderware
Z ostatniej chwili! Nowość na rynku SCADA/HMI od Wonderware
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl