UnicOne - LED - PROJEKTOR - PROJECTORS - GRIDLIGHTS - TWIN
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

UnicOne

Firma: PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.
Producent: Philips
Średnia ocena:
 

Nowa kolekcja UnicOne umożliwia harmonijne integrowanie oświetlenia z wystrojem wnętrza. Kolekcja obejmuje projektory, oprawy zwieszane i kinkiety. UnicOne charakteryzują się tym samym wzornictwem w całej rodzinie, harmonia wizualna oparta jest na prostych bryłach geometrycznych.

Obecnie wybór został poszerzony o kilka wprowadzonych do kolekcji UnicOne nowych opraw dla sklepów i hoteli - silniejsze oprawy Projectors, dyskretne Gridlights, udoskonalone rozwiązania Twin, nowatorskie wersje Micro z LED oraz bardzo dekoracyjne wersje szklane. Oprawy UnicOne charakteryzują się tą samą estetyką bazującą na prostych bryłach geometrycznych i wyrafinowanych detalach. Zapewnia to harmonię wizualną. Różne wersje, materiały i rozmiary pozwalają na stworzenie indywidualnego projektu oświetlenia ogólnego, akcentującego i oświetlenia dekoracyjnego.

Wszystkie oprawy UnicOne są wyposażone w stateczniki elektroniczne. Źródła światła LED, CDM i lampy halogenowe wraz z najwyższej klasy osprzętem pomagają oszczędzać energię i zapewniają idealne światło dla sklepów i hoteli.

Inne produkty tej firmy
ArcTone
ArcTone
MASTER LED
MASTER LED
Spot LED III
Spot LED III
SmartForm
SmartForm
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl