iValue - OPROGRAMOWANIE - DRUKARNIE - WEB2PRINT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

iValue

Firma: DeltaCodes
Producent: DeltaCodes Sp. z o. o.
Średnia ocena:
 

iValue 2.0 to nowoczesny system zarządzania pracą drukarni, wraz z innowacyjnym systemem web2print. Z jego pomocą będziesz mógł sprawniej wyceniać zlecenia, obsługiwać i realizować zamówienia oraz komunikować się ze swoimi klientami.  Przy tworzeniu wszystkich funkcjonalności ściśle współpracujemy z drukarniami różnej wielkości i o różnych profilach działalności, aby stworzyć narzędzie, które faktycznie odpowiada na potrzeby branży.

Naszym zdaniem sprawne zarządzanie zamówieniami jest jedynym z najważniejszych czynników wypływających na wydajność pracy drukarni. Jest ono jednocześnie dużym wyzwaniem, gdyż wymaga sprawnego współdziałania wszystkich działów przedsiębiorstwa
i niezawodnego przepływu informacji. System iValue oferuje nie tylko spersonalizowane widoki zarządzania dla działu sprzedaży, produkcji czy kreacji, ale również własny, elastyczny system komunikacji wewnętrznej połączony z powiadomieniami mailowymi.

Rynek usług poligraficznych z roku na rok jest coraz trudniejszy. Aby się na nim rozwijać
i powiększać bazę klientów każda firma musi koncentrować się przede wszystkim na dwóch aspektach swojej działalności: poprawianiu jakości obsługi klienta i powiększaniu rynku zbytu. Wiemy, jak pomóc Ci w osiąganięciu obu tych celów.

Moduł sprzedaży internetowej ivalue 2.0 nie tylko ułatwia wyceny, składanie zamówień i kontakt klientów z drukarnią, ale zawiera też rozbudowany system lojalnościowy wykorzystujący elementy grywalizacji. Dzięki temu Twoi klienci otrzymują nie tylko funkcjonalne narzędzie ułatwiające im pracę, ale widzą również, jak każda wykonana w systemie akcja przybliża ich do faktycznych korzyści. Nasz system jest również przystosowany do obsługi wielu wersji językowych oraz różnych walut, co pozwoli Ci na łatwe zaoferowanie swoich usług dla klientów
z całego świata.

prezentacja YT: 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sMJEOMt3Uvc


Dane kontaktowe:
Firma: DeltaCodes
Adres: ul. Pogodna 3 20, 15-354 Białystok
Telefon:
E-mail: maciejkorzeniecki@gmail.com
www: www.deltacodes.pl/
Inne produkty tej firmy
Shadow Analysis
Shadow Analysis
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl