Panel operatorski i SCADA w jednym - EKRAN DOTYKOWY - APLIKACJE WIZUALIZACYJNE - PANEL OPERATORSKI - HMI/SCADA - PAKIET NARZĘDZIOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Panel operatorski i SCADA w jednym

Firma: SABUR Sp. z o.o.
Producent: ASEM

HMI 30 to nowa rodzina wysokiej jakości paneli operatorskich firmy ASEM. Są one programowane wydajnym pakietem narzędziowym Premium HMI, który oferuje funkcjonalności platformy wizualizacyjnej SCADA/HMI. Już podstawowa wersja pakietu Premium HMI, standardowo wbudowana w panele ASEM, pozwala na stworzenie wydajnej aplikacji wizualizacyjnej dla 1024 bramek. Wersja Advanced, dostępna dodatkowo, obsługuje do 4096 bramek. 

Panele HMI30 są dostępne w 5 wielkościach przekątnej ekranu: 5,7”, 7” wide, 8,4”, 10,4”, 12,1” i 15”. Wyświetlają obraz z 24-bitową głębią kolorów, są wyposażone w 4- lub 5-przewodowe rezystancyjne matryce dotykowe i podświetlenie LED. Producent oferuje dwie wersje wykończenia frontu paneli – aluminiowy standardowy lub aluminiowy True Flat. Urządzenia są zbudowane w oparciu o procesor ARM Cortex A8 1GHz. HMI30 mogą pracować w temperaturze: 0 do 50 °C, a ich cykl życia wynosi minimum 7–10 lat.

Unikalną na rynku cechą paneli i komputerów przemysłowych ASEM jest wbudowana technologia ASEM Ubiquity – softwarowy zdalny dostęp do systemów i urządzeń działających w sieciach Ethernet oraz szeregowych, który realizowany jest w systemach Windows CE oraz innych 32- i 64-bitowych. Umożliwia zdalne serwisowanie i programowanie PLC, HMI i podzespołów urządzeń automatyki podłączonych do urządzeń ASEM.

Inne produkty tej firmy
EW620 - nowoczesny system wejść/wyjść
EW620 - nowoczesny system wejść/wyjść
ERGO - najbardziej efektywna współpraca na linii człowiek-maszyna
ERGO - najbardziej efektywna współpraca na linii człowiek-maszyna
PCD3.M6893 - nowy wymiar bezpieczeństwa
PCD3.M6893 - nowy wymiar bezpieczeństwa
Przemysłowy komputer panelowy montowany w systemie VESA
Przemysłowy komputer panelowy montowany w systemie VESA
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl