Oświetlenie LED sufitu
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Oświetlenie LED sufitu

Firma: Soled Projekty i dekoracje świetlne
Producent: SOLED
Średnia ocena:
 

Oświetlenie sufitowe LED umieszczone po obwodzie sufitu podwieszanego stało się popularnym sposobem na udekorowanie mieszkanie.

Przygotowujemy zestawy oświetlenia sufitu LED do samodzielnego montażu. Zestaw LED jest kompletny i pozwala na szybkie uzyskanie efektu łuny świetlnej. Otrzymane podświetlenie LED należy zamontować na półce z karton-gipsu przy pomocy paska samoprzylepnego 3M. Nie trzeba znać się na lutowaniu i wybieraniu odpowiedniego zasilacza. Skonfigurujemy zestaw, po otrzymaniu informacji o obwodzie sufitu.

Tworzymy zestawy LED z oświetleniem jednokolorowym oraz wielokolorowym RGB. Oświetlenie wielokolorowe jest sterowane przy pomocy pilota. Do oświetlenia sufitowego stosuje się piloty na podczerwień lub radiowe, które działają na większe odległości i przez ściany. Wśród najciekawszych sterowników RGB z pilotami do sterowania oświetleniem sufitu są piloty z dotykową tarczą kolorystyczną. Jeden pilot może obsługiwać kilka sterowników, co zwiększa wygodę użytkowania i sterowania oświetleniem w całym domu.

Prócz oświetlenia sufitów podwieszanych podświetlany również modne sufity napinane. W przypadku napinanego sufitu efektownie prezentuje si podświetlenie po obwodzie, całej powierzchni bądź gwieździste niebo.

Inne produkty tej firmy
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED podświetlane
Lustra LED podświetlane
Żyrandole światłowodowe
Żyrandole światłowodowe
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl