Oświetlenie LED sufitu
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Oświetlenie LED sufitu

Firma: Soled Projekty i dekoracje świetlne
Producent: SOLED
Średnia ocena:
 

Oświetlenie sufitowe LED umieszczone po obwodzie sufitu podwieszanego stało się popularnym sposobem na udekorowanie mieszkanie.

Przygotowujemy zestawy oświetlenia sufitu LED do samodzielnego montażu. Zestaw LED jest kompletny i pozwala na szybkie uzyskanie efektu łuny świetlnej. Otrzymane podświetlenie LED należy zamontować na półce z karton-gipsu przy pomocy paska samoprzylepnego 3M. Nie trzeba znać się na lutowaniu i wybieraniu odpowiedniego zasilacza. Skonfigurujemy zestaw, po otrzymaniu informacji o obwodzie sufitu.

Tworzymy zestawy LED z oświetleniem jednokolorowym oraz wielokolorowym RGB. Oświetlenie wielokolorowe jest sterowane przy pomocy pilota. Do oświetlenia sufitowego stosuje się piloty na podczerwień lub radiowe, które działają na większe odległości i przez ściany. Wśród najciekawszych sterowników RGB z pilotami do sterowania oświetleniem sufitu są piloty z dotykową tarczą kolorystyczną. Jeden pilot może obsługiwać kilka sterowników, co zwiększa wygodę użytkowania i sterowania oświetleniem w całym domu.

Prócz oświetlenia sufitów podwieszanych podświetlany również modne sufity napinane. W przypadku napinanego sufitu efektownie prezentuje si podświetlenie po obwodzie, całej powierzchni bądź gwieździste niebo.

Inne produkty tej firmy
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED podświetlane
Lustra LED podświetlane
Żyrandole światłowodowe
Żyrandole światłowodowe
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl