Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron) - PROMIENIOWANIE GAMMA - MONITORING - SYSTEM MONITOROWANIA - SYSTEMY NADZORU - NADZÓR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Sterowanie i sygnalizacja Systemy sterowania i nadzoru Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron)
poleć znajomemu

Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron)

Firma: Relpol SA
Producent: RELPOL

Przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnątrz obiektów

System SMP stacjonarnych monitorów promieniowania wykrywający promieniowanie gamma-neutronowe przeznaczony jest do pracy w środowisku gdzie przewidziany jest duży przepływ osób oraz towarów.

Bramki dozymetryczne SMP wykrywają materiały promieniotwórcze w samochodach ciężarowych, samochodach osobowych, kontenerach, pociągach oraz w bagażach przenoszonych przez osoby piesze. System bramek radiometrycznych SMP wykrywa nawet najmniejsze zagrożenie, które może być przeznaczone do wykonania broni jądrowej lub tzn. brudnej bomby.

Dzięki dostępności dwóch konstrukcji, jednej z obudową odporną na warunki zewnętrzne oraz drugiej w estetycznej obudowie przeznaczonej do pracy wewnątrz budynków, inwestor może wybrać model zgodny z przeznaczeniem urządzenia.

Dedykowane oprogramowania komputerowe SMP-Studio, pozwala na zdalną kontrolę nawet całej grupy urządzeń. Rozwiązanie to jest idealne w przypadku obiektów monitorowanych z jednego centralnego punktu.

Obiekty:

  • graniczne punkty kontrolne – drogowe, kolejowe, morskie, lotnicze
  • centra logistyczne
  • obiekty sportowe i inne obiekty o wymaganym wysokim stopniu bezpieczeństwa
  • punkty kontrolne elektrowni jądrowych i obiektów towarzyszących, zakładów i magazynów produkcji zbrojeniowej

SMP - Stacjonarne Monitory Promieniowania wykrywają promieniowanie gamma i neutronowe. Wykonane są w architekturze modułowej umożliwiającej dowolną ich konfigurację w zależności od charakteru obiektu i wielkości strefy. Pracę kolumn pomiarowych w jednej strefie kontrolnej nadzoruje panel operatorski.

SMP-M  - Stacjonarne Monitory Promieniowania wykrywają promieniowanie gamma i neutronowe. Kolumny pomiarowe wykonane są w kształcie walca i zakończone kopułą z wysokoudarowego poliwęglanu, w której umieszczono sygnalizator optyczno-akustyczny. Przeznaczone są do ciągów komunikacyjnych pieszych wewnątrz obiektów. Pracę kolumn pomiarowych w jednej strefie kontrolnej nadzoruje panel operatorski.

SMP-Studio - Zdalny System Nadzoru realizuje funkcje wizualizacji, gromadzenia, dystrybucji danych o pracy Stacjonarnych Monitorów Promieniowania zainstalowanych na jednym lub wielu obiektach.

Do pobrania:
Inne produkty tej firmy
Systemy kontroli pojazdów (Promieniowanie gamma)
Systemy kontroli pojazdów (Promieniowanie gamma)
Systemy cyfrowych zabezpieczeń - CZIP
Systemy cyfrowych zabezpieczeń - CZIP
Systemy stacjonarnych monitorów promieniowania
Systemy stacjonarnych monitorów promieniowania
Przekaźnik czasowy PIR15...T
Przekaźnik czasowy PIR15...T
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl