Oświetlenie schodowe LED - TAŚMA LED - PRODUCENT OŚWIETLENIA - OŚWIETLENIE BIAŁYSTOK - OŚWIETLENIE SCHODOWE - OŚWIETLENIE SCHODÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Oświetlenie schodowe LED

Firma: Soled Projekty i dekoracje świetlne
Producent: Soled

Bezpieczne i efektowne oświetlenie schodów

Na etapie budowy schodów warto zastanowić się nad ich odpowiednim oświetleniem schodowym. Warto brać pod uwagę rozwiązania żywotne i energooszczędne, ponieważ schody służą przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Odpowiednie oświetlenie schodów jest bardzo ważne. Zapewnia bezpieczeństwo wieczorami. Prócz tego, stanowi efekt dekoracyjny, wzbogacając piękno schodów.

 

Oświetlenie schodowe na wymiar

SOLED tworzy zestawy oświetlenie schodów LED na każdy wymiar. Dostosujemy się do liczby i długości stopni, dobieramy odpowiednie oświetlenie i zasilacze LED oraz dlugości przewodów.

Z racji różnorodności wyglądu schodów i możliwości ukrycia opraw oświetleniowych posiadamy trzy rodzaje opraw (standardowe, wpuszczane we frez w stopniu oraz umieszczane w rogu między stopniem i podstopnicą). Każda oprawa występuje w trzech wersjach kolorystycznych: wenge, złoty oraz srebrny, dzięki temu można dyskretnie wkomponować oświetlenie do aranżacji schodów.

Oprócz tego, że takie zestawy wykonujemy pod zamówienie klienta mamy w ofercie także gotowe zestawy, które można kupić w sklepie internetowym - oświetlenie schodowe LED.

 

Inteligentne sterowanie oświetlenie schodów - schodowy sterownik ruchu

Do zwiększenia wygody i możliwości zapominania o włączaniu czy też wyłączaniu oświetlenia na klatce schodowej warto zastosować dodatkowo sterownik ruchu.

W ofercie posiadamy dwa modele: SCR1 i SCR2. Pierwszy sterownik schodowy włącza/wyłącza oświetlenie na wszystkich stopniach w tym samym czasie, po wejściu na pierwszy stopień. Natomiast drugi sterownik schodowy uruchamia oświetlenie kolejno na każdym stopniu. Warto dodać, że po wejściu dwóch osób z obu stron schodów, podświetlenie LED włączy się z dwóch stron.

 

Montaż oświetlenia LED na schodach

Oświetlenie nie musi być poprowadzone przez całą długość stopnia. Jak widać na zdjęciach wystarczą tylko krótkie odcinki, aby doświetlić schody. Oprócz niewielkich gabarytów oprawy LED tego typu są bardzo energooszczędne. Jeden metr bieżący pobiera niecałe 5W. Oczywiście możemy zastosować taśmy LED z serii 5050 jednak oświetlenie na schodach nie musi być aż tak silne. Diody 5050 stosujemy przede wszystkim do podświetlenia blatu w kuchni.

Montaż oświetlenia na schodach jest bardzo prosty, ponieważ przygotowujemy zestawy odpowiednio skomponowane i stworzone na dokładny wymiar.

Inne produkty tej firmy
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Sterowniki RGB dotykowe strefowe
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED z żarówkami do wizażu
Lustra LED podświetlane
Lustra LED podświetlane
Żyrandole światłowodowe
Żyrandole światłowodowe
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl