Praca - Inżynier serwisu systemów uzdatniania wody

szukaj
Oferta z dnia: 05 październik 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Inżynier serwisu systemów uzdatniania wody
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Nadzór i utrzymanie systemów oczyszczania wody oraz ich składowych mechanicznych i elektrycznych.

  • Monitorowanie i zapewnienie jakości oraz ilości wody zgodnie z umową.

  • Realizacja planowych działań prewencyjnych; wymiana materiałów eksploatacyjnych.

  • Dokumentowanie danych operacyjnych i zarządzanie protokołami pracy.

  • Dzienna komunikacja i budowanie relacji z klientami oraz zespołem Ecolutia.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub nauk ścisłych (np. Inżynieria, Chemia).

  • Prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Gotowość do częstych podróży i pracy w środowisku o wysokim natężeniu stresu.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • administrujesz środowiskiem MQ systemu centralnego naszego Banku,

  • dbasz o zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności platformy Mainframe w środowisku z/OS,

  • proaktywnie monitorujesz pracę systemów i aplikacji,

  • analizujesz błędy i awarie w warstwie systemowo-narzędziowej oraz na styku z aplikacjami biznesowymi,

  • współtworzysz architekturę nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • znasz biegle środowisko Mainframe i jesteś aktywnym administratorem MQ w środowisku z/OS,

  • posiadasz z co najmniej 5-letni staż pracy w środowisku Mainframe w roli Administratora/Eksperta,

  • potrafisz monitorować i diagnozować pracę systemu i aplikacji, wyszukiwać anomalie i problemy oraz wskazywać możliwe sposoby ich eliminacji,

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze incydentów, problemów i awarii (przygotowanie materiału diagnostycznego, analiza przyczyn, kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi),

  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz i potrafisz pracować w zespole,

  • jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i dobrze organizujesz swoją pracę,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz kontakt z zespołami wsparcia dostawców zewnętrznych,

  • jesteś osobą dyspozycyjną (świadczenie wsparcia w ramach dyżurów on-call).