Praca - Automatyk zmianowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412670
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Moltton
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Automatyk zmianowy
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Opis stanowiska:

Nasz klient oferuje:

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Umowę o prace

  • Atrakcyjny system wdrożeń pracowników

  • Możliwość rozwoju

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych

  • Umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC (sterowniki Allen Bradley, Siemens S7, GE Fanuc)

  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń

  • Modernizacja oraz instalacja nowych maszyn

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • Analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii w celu zwiększenia dostępności operacyjnej maszyn i bezpieczeństwa

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie o profilu automatyk, elektronik lub elektryk

  • Minimum podstawowa znajomość programowania Fanuc i/lub Allen Bradley

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń - SEP do 1 kV

  • Mile widziana znajomość maszyn CNC oraz branży motoryzacyjnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj