Praca - Automatyk maszyn i urządzeń

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412657
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Automatyk maszyn i urządzeń
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku:

  • Naprawa i diagnostyka awarii maszyn

  • Regularne kontrole i konserwacja urządzeń

  • Zapobieganie awariom przez stałe monitorowanie maszyn

  • Realizacja przeglądów technicznych zgodnie z planem

  • Zamawianie części zamiennych

  • Programowanie w języku PLC

  • Optymalizacja systemów automatyki

Wymagania:

Co musisz umieć:

  • Posiadać wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)

  • Znać rysunki techniczne i schematy elektryczne

  • Mieć uprawnienia SEP

  • Posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znać zagadnienia naprawy i konserwacji maszyn

  • Być dokładnym, dobrze zorganizowanym i samodzielnym

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego