Praca - Automatyk (Firma Produkcyjna)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412655
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
WBS Sp. z o.o.
Automatyk (Firma Produkcyjna)
miejsce pracy: Węgrów /mazowieckie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Węgrów (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Utrzymanie w stanie sprawności urządzeń technologicznych oraz wyposażenia infrastruktury technicznej w obszarze automatyki przemysłowej i elektryki.

  • Analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń.

  • Usuwanie awarii.

  • Prowadzenie dokumentacji obszarowej.

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z automatyką.

  • Umiejętność czytania schematów.

  • Umiejętność odczytu kodu błędu i identyfikacji problemu.

  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej.

  • Znajomość sterowników PLC Siemens – mile widziana.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Premia uznaniowa.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w systemie 3 zmianowym.