Praca - Inżynier Procesu w Dziale Wsparcia Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412652
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
JZO S.A.
Inżynier Procesu w Dziale Wsparcia Produkcji
miejsce pracy: Jelenia Góra/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie ustalonych procesów technologicznych w celu zapewnienia ich skuteczności i efektywności.

  • Monitorowanie jakości wynikającej z ustalonych procesów technologicznych oraz opracowywanie dokumentacji w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów.

  • Opracowywanie dokumentacji oraz sposobu postępowania z wyrobem w celu zapewnienia jego najlepszej jakości.

  • Usprawnianie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych wpływających na poprawę serwisu oraz jakości wyrobu końcowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana optyka).

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Działach Technicznych, Kontroli Jakości będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze mikroskopu, spektrofotometru, sprzętu laboratoryjnego oraz pomiarów fizyko-chemicznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach organizacyjnych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.