Praca - Młodszy operator druku (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412651
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Młodszy operator druku (m/k)
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000007hjM1QAI
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • obsługa maszyn do druku opakowań,

  • przezbrajanie maszyn do druku opakowań,

  • dbanie o odpowiednie utrzymanie maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw bieżących,

  • dostarczenie jakościowego produktu końcowego,

  • dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn w zakładzie produkcyjnym,

  • wiedza z zakresu mechaniki,

  • motywacja do pracy i nauki nowych zagadnień,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (wolne w najważniejsze święta w roku).

Mile widziane:

  • znajomość procesów drukowania na opakowaniach.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • wynagrodzenie na poziomie 6 200 - 6 700 zł brutto,

  • wzrost pensji wraz ze stażem i rozwojem kompetencji + premie roczne,

  • 20 dni dodatkowego urlopu rocznie, wynikającego z systemu pracy,

  • szeroki pakiet opieki medycznej LuxMed,

  • dofinansowanie do obiadów w pracy.