Praca - Mechanik Lotniczy Nielicencjonowany – Obsługa Bazowa

szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Mechanik Lotniczy Nielicencjonowany – Obsługa Bazowa
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. T/01/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane lotnicze)

  • Doświadczenie w obsłudze następujących typów samolotów: B737 NG/MAX, B787, EMB 170/190

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

  • Posiadanie modułów do licencji lub licencji EASA PART-66 w kategoriach B1.1 lub B2

Wymagania:
Zadania:

  • Codzienna obsługa techniczna samolotów

  • Przeprowadzanie inspekcji, przeglądów, modyfikacji i
    konserwacji statków powietrznych i ich komponentów

  • Analiza i rozwiązywanie problemów ze sprzętem lotniczym

  • Okazjonalna praca poza stałym miejscem zatrudnienia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)