Praca - Technik Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412648
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technik Automatyk
miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1239
Zakres obowiązków:
Dla naszego klienta zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automatyk w dziale utrzymania ruchu.

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii
  • Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
  • Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia z zakresu automatyki, elektryki lub pokrewnego
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Automatyka (lub podobne stanowiska)
  • Znajomości sterowników Siemens
  • Umiejętności projektowania prostych układów sterowania automatyki
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (12 godzin, 3 dni pracy, 3 dni wolnego)
  • Możliwości samodzielnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E1/ E2/ E3
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w renomowanej firmie Skandynawskiej
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatek w wysokości 800 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12 godzin, 3 dni pracy, 3 dni wolnego)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)