Praca - Elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412646
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Xella Polska Sp. z o.o.
Elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
miejsce pracy: Wieliszew/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Obsługa, naprawa oraz konserwacja instalacji elektrycznych i linii produkcyjnych

  • Diagnostyka i usuwanie awarii

  • Montaż i uruchamianie nowych instalacji i urządzeń

  • Prace remontowe i konserwacje

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyka)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

  • Uprawnienia energetyczne (min. 1kV)

  • Znajomość schematów i układów sterowania

  • Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi

  • Analiza i zapobieganie usterek

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki, mechaniki

  • Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC S7

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie materiałów budowlanych

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Umowa o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, wsparcie finansowe, ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy