Praca - Specjalista ds. BHP

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412596
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Specjalista ds. BHP
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TA/10.1/2024
Zakres obowiązków:
Praca na ½ etatu

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usunięcia tych zagrożeń

  • Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy

  • Opracowywanie dokumentów w tym m. in. wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP

  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególne stanowiska pracy

  • Udział w dokonywaniu ryzyka zawodowego, wiążącego się z wykonywaną pracą

  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie oraz przechowywanie dokumentacji związanej z wypadkami przy pracy, a także wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy

  • Inicjowanie oraz rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii

  • Współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz zakładowymi organizacjami związkowymi

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP w środowisku produkcyjnym

  • Dobra znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie BHP

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy na część etatu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych