Praca - Inspektor

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412592
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku
Inspektor
miejsce pracy: Sanok/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 143393
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

Ośmiogodzinny system pracy. Ponad połowa czasu pracy to praca przy monitorze ekranowym, przy sztucznym i naturalnym oświetleniu. Wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • Konfigurowanie sprzętu radiokomunikacyjnego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych.
  • Dokonywanie konserwacji, modyfikacji i rozbudowy sprzętu radiokomunikacyjnego i teleinformatycznego.
  • Reagowanie na zgłoszenia użytkowników związane z eksploatacją sprzętu i oprogramowania oraz bieżące usuwanie nieprawidłowości w ich działaniu.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych usprawniających pracę celem poprawy efektywności pracy użytkowników KPP w Sanoku i jednostkach podległych.
  • Administrowanie Policyjną Siecią Transmisji Danych i infrastrukturą sieci internetowej celem zachowania ciągłości pracy KPP w Sanoku i jednostkach podległych.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego Znajomość systemów informatycznych i sieci komputerowych.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

  • Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo i ewentualnie dodatkowo płatne nadgodziny

  • Zakwaterowanie oraz podstawowe ubezpieczenie zdrowotne na terenie Holandii

  • Bezpłatne auta służbowe z kartami do tankowania na dojazdy do pracy

  • Dodatkowe składki emerytalne od pierwszego dnia pracy
    Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu