Praca - Programista C++

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412579
szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.
Programista C++
miejsce pracy: Wrocław, Śródmieście/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

Jesteśmy firmą działającą od ponad 70 lat w branży energetyki zawodowej. Tworzymy systemy sterowania i regulacji dla elektrowni i elektrociepłowni ale też dla innych podmiotów produkujących energię i ciepło.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój istniejącego oprogramowania, ale także za czynny udział w projektowaniu
i wdrażaniu nowych rozwiązań na obiektach przemysłowych.

Wymagania:
W naszej pracy wykorzystujemy szereg technologii:

  • C++ i koncepcji programowania z użyciem: STL, Boost, Qt5, bibliotek POCO C++, GTest, ZeroMQ, JSON,

  • Node.js z Typescript w tym Express z JWT, WebSocket, node-gyp,

  • Vue.js lub React w tym: Axios, Bootstrap, ECharts,

  • relacyjne bazy danych oraz bazy danych NoSQL,

  • interfejsy API RESTful oraz MQTT,

  • system kontroli wersji GIT,

  • systemy operacyjny MS Windows, Linux, QNX,

dlatego chcielibyśmy abyś i Ty posiadał wiedzę z tego zakresu.

Mile widziane byłyby również:

  • znajomość języka Python w tym: FastAPI/Flask, Setuptools, rozszerzanie Pythona w języku C/C++,

  • wiedza z zakresu konteneryzacji: Docker, mikroserwisy,

  • podstawowej znajomości języka Golang.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,

  • środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku,

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny, dofinansowanie do wczasów).

  • parking dla pracowników wraz z rowerownią .