Praca - Asystent ds. Zarządzania Projektami - Staż

szukaj
Oferta z dnia: 04 październik 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Asystent ds. Zarządzania Projektami - Staż
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • Pomoc w działaniu Projektowym przy wprowadzaniu nowych produktów

  • Prowadzenie i koordynowanie harmonogramów projektów

  • Dostarczanie informacji zespołowi projektowemu

  • Zarządzanie potencjalnymi ryzykami projektowymi i śledzenie terminów

Wymagania:

Kwalifikacje:

  • Preferowane wykształcenie z zarządzania projektami lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dostępność do pracy co najmniej 24h tygodniowo

  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym

  • Gotowość do nauki i rozwijania umiejętności

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem

  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Co oferujemy:

  • Pracę na umowę-zlecenie

  • Okazję do zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • Współpracę z doświadczonym zespołem