Praca - Produkcja| praca od zaraz | darmowy transport| 6120 brutto

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412557
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Produkcja| praca od zaraz | darmowy transport| 6120 brutto
miejsce pracy: Zawiercie/śląskie
Opis stanowiska:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 36,48 zł br/h (stawka godzinowa z dodatkami)

  • Bezpłatny transport codziennie do pracy z: Bytomia, Chorzowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa,

  • Umowa o pracę tymczasową

  • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/msc

  • Paczki świąteczne dla Rodzin

  • Premia za pracę w systemie 4 brygadowym nawet do 900 zł br/msc (700 frekwencyjna + 200 za 4 brygady)

  • Premia produkcyjna nawet do 292 zł br/sc

  • Premia regulaminowa nawet do 333 zł br/msc

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym do 320 zł br/msc

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • System poleceń pracowniczych 500 zł br za polecenie kandydata który przepracuje 160h.

Zakres obowiązków:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania:

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

OFERUJEMY:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj