Praca - Analityk Biznesowy (Telco)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412520
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Cyclad Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Analityk Biznesowy (Telco)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki współpracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne z opieką stomatologiczną i pakietem rehabilitacyjnym

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Budżet szkoleniowy

Zakres obowiązków:

Informacje o projekcie:

  • Branża: Telekomunikacyjna

  • Lokalizacja biura: Warszawa

  • Obszar projektu: współpraca z interesariuszami oraz wsparcie Product Ownerów klienta w definiowaniu, priorytetyzowaniu i dopracowywaniu user stories oraz ustalaniu kryteriów akceptacji

  • Praca zdalna: 4 dni w tygodniu

  • Wynagrodzenie: 110 netto / godzina / b2b

  • Długość projektu: długofalowa współpraca

  • Język angielski: B2

  • Język polski: C1

  • Metodologia: SAFe

  • Priorytetyzacja backlogu na podstawie potrzeb biznesowych, zależności i możliwości zespołu

  • Współpraca z zespołami Agile w celu ustalania celów PI oraz planowania sprintów, zapewniając realizację funkcji zgodnych z wymaganiami klienta

  • Zapewnienie, że user stories są zgodne ze standardami jakości oraz gotowe do implementacji

  • Koordynacja działań z zespołami deweloperskimi, QA i architektami systemowymi, by dostarczać wysokiej jakości rozwiązania

  • Wspieranie Product Ownerów w przeglądzie ukończonych funkcji i zapewnianie zgodności z kryteriami akceptacji

  • Prowadzenie warsztatów i wywiadów z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb oraz monitorowanie postępów prac zespołu

Wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość metodyk zwinnych, w tym SAFe

  • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w zarządzaniu komunikacją między zespołami biznesowymi a IT

  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej współpracy z interesariuszami

  • Znajomość notacji BPMN/UML

  • Doświadczenie w usługach subskrypcyjnych

  • Praktyka w realizacji projektów IT dla sektora telekomunikacyjnego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj