Praca - Specjalista ds. analiz badawczych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412504
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Uniwersytet Morski w Gdyni
Specjalista ds. analiz badawczych
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:

Wymiar czasu pracy: Pół etatu (na czas określony)

Komórka organizacyjna: Centrum Analiz Badawczych, Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe:

Wykształcenie:

  • co najmniej wyższe,

Doświadczenie zawodowe w zakresie:

  • przygotowania i testowania poprawności baz danych,

  • modelowania statystycznego,

  • przygotowania i wykonania analiz statystycznych wraz z opisem i ich wizualizacją,

  • wykorzystywania oprogramowania statystycznego (np. Statistica, SPSS, STATA, SAS, NVIVO i in.) w analizach danych.

Kwalifikacje dodatkowe mile widziane:

  • ukończone szkolenia z zakresu obsługi programów do analiz statystycznych,

  • ukończone szkolenia z zakresu metod analiz danych w badaniach naukowych,

  • publikacje naukowe z zakresu analiz baz danych, metodyki badań i stosowanych narzędzi badawczych,

  • udokumentowany ekspercki udział w analizach danych naukowych,

  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Przewidywana data zatrudnienia 15 października 2024 roku.

  • Wraz z aplikacją stanowiącą odpowiedź na ogłoszony konkurs należy dostarczyć Curriculum Vitae, list motywacyjny oraz referencje.

  • Planowany termin zatrudnienia - od dnia 15 października 2024 r.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku,

  • udział w ciekawych projektach,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola,

  • paczki świąteczne dla dzieci,

  • grupowe ubezpieczenie na życie.