Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412473
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Dr Gerard Sp. z o.o.
Automatyk
miejsce pracy: Radzyń Podlaski/lubelskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Codzienna diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,

  • Analiza pracy maszyn,

  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych,

  • Dbanie o należyty stan procedur, instrukcji i dokumentacji,

  • Przedstawianie propozycji ulepszeń i działań mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów/awarii, zmniejszaniu strat i zwiększaniu wydajności.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk), preferowane wyższe techniczne na kierunku automatyka,

  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej,

  • Biegła znajomość czytania dokumentacji,

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Nastawienie na współpracę,

  • Znajomość standardów branży spożywczej mile widziana,

  • Uprawnienia SEP,

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w wielu projektach,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie,

  • Wsparcie doświadczonych pracowników,

  • Wyjazdy integracyjne,

  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, Multisport, „wczasy pod gruszą”).