Praca - Operator automatycznej montowarki kotwy rozprężnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412465
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie
Operator automatycznej montowarki kotwy rozprężnej
miejsce pracy: Łańcut/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Zadania szczegółowe:

  • obsługa automatycznego urządzenia do montowania kotwy wraz z prowadzeniem przezbrojenia na kolejne asortymenty zgodnie z założeniami jakościowymi,

  • obsługa wózka widłowego (opcjonalnie),

  • pakowanie oraz etykietowanie gotowego wyrobu na palecie,

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub zawodowe,

  • wysokie zdolności manualne,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletniej tradycji i oddziałach na całym świecie,

  • przeszkolenie i wdrożenie do wykonywanych zadań,

  • benefity pozapłacowe: świadczenia pieniężne z ZFŚS na święta i tzw. „wczasy pod gruszą”, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.