Praca - Inspektor / Specjalista ds. BHP i OŚ – praca na budowie

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412461
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.
Inspektor / Specjalista ds. BHP i OŚ – praca na budowie
miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle/opolskie
Zakres obowiązków:

  • kontrola warunków pracy w zakresie BHP,

  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń wprowadzających,

  • tworzenie dokumentacji w języku polskim i angielskim,

  • koordynowanie realizacji zadań podwykonawców zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,

  • opracowywanie dokumentacji oraz przygotowywanie danych i raportów w zakresie monitorowania emisji,

  • zarządzanie bazą BDO,

  • nadzór nad procesami zarządzania chemią oraz gospodarką odpadami.

Wymagania:

  • wykształcenia w obszarze BHP,

  • doświadczenia zawodowego min. 2 lata w obszarze BHP w obszarze przemysłowym,

  • znajomości przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy,

  • umiejętności prowadzenia szkoleń oraz przekazywania wiedzy w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ,

  • doskonałej organizacji pracy i umiejętności wyznaczania priorytetów,

  • gotowości do wyjazdów na budowy (praca w biurze w Katowicach oraz sporadyczne wyjazdy na budowy),

  • prawa jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,

  • zakwaterowanie i samochód służbowy (w przypadku delegacji na budowę),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe.