Praca - Inżynier Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412460
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Dijo Baking Sp. z o.o.
Inżynier Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzór nad pracami prewencyjnymi w podległym parku maszynowym

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego na podległym obszarze produkcyjnym poprzez merytoryczne i praktyczne wsparcie techników zespołu utrzymania ruchu.

  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji

  • Wprowadzanie działań modernizacyjnych i usprawniających na obecnych liniach

  • Udział i wsparcie przy pracach związanych z instalacją nowych ciągów produkcyjnych

  • Wykonywanie okresowych inspekcji, wdrożenie planu predykcyjnego dla podległego parku maszynowego

  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej

  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej

  • Administracja programu CMMS, przygotowanie planów prewencyjnych, wprowadzanie zmian dotyczących parku maszynowego

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: automatyka/robotyka/mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Doświadczenie w zakresie obsługi i konserwacji instalacji i urządzeń produkcyjnych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • Znajomość budowy i zasad eksploatacji nadzorowanych maszyn oraz zasad prewencyjnego i predykcyjnego utrzymania ruchu

  • Podstawowa wiedza z termowizji, wibrodiagnostyki

  • Odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy w grupie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + motywujący system premiowy

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy

  • Darmowy kurs języka angielskiego oraz niemieckiego

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Opiekę medyczna LuxMed

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu

  • Cykliczne imprezy integracyjne