Praca - Operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412453
szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Adecco Poland Sp. z o.o
Operator produkcji
miejsce pracy: Nawojowa Góra/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. OPHSP/SOS/10/24/KSZ
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • precyzyjne prace manualne z drobnymi elementami

  • montaż komponentów zgodnie z instrukcją techniczną

  • obsługa narzędzi, w tym lutownicy, mikroskopu

  • praca z komputerem m.in. wprowadzanie danych do systemu

  • czynności wymagające pod względem wzrokowym

Wymagania:
Poszukujemy osób:

  • dyspozycyjnych do pracy w systemie dwuzmianowym

  • potrafiących pracować z instrukcją montażową

  • posiadających zdolności manualne

  • z umiejętnością obsługi komputera

  • dokładnych i sumiennie wykonujących powierzone zadania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta na umowę o pracę

  • wynagrodzenie miesięczne 4550 zł brutto

  • dodatek za pracę na drugiej zmianie (10% zasadniczej stawki godzinowej do roboczogodziny na zmianie popołudniowej)

  • premię kwartalną

  • pracę w komfortowych warunkach i koleżeńskiej atmosferze

  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy

  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych - grupowego ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej