Praca - Technik - Serwisant klimatyzacji i wentylacji

szukaj
Oferta z dnia: 03 październik 2024
poleć znajomemu
Ekoenergia Silesia S.A.
Technik - Serwisant klimatyzacji i wentylacji
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • okazjonalne montaże klimatyzacji typu split

  • samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek

  • okresowa wymiana filtrów central wentylacyjnych

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie oraz znajomość instalacji klimatyzacji i wentylacji (doświadczenie w serwisie HVAC minimum 2 lata, na dużych obiektach typu biurowce, hotele)

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • uprawnienia FGAZ

  • uprawnienia SEP kat. 1

  • prawo jazdy kategorii B

  • stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości pow. 3m

  • samodzielność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia; pełny etat (praca od poniedziałku do piątku)

  • pracę stacjonarną z okazjonalnymi wyjazdami

  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach

  • przyjazne środowisko pracy

  • dofinansowanie do pakietu sportowego