Praca - System Analyst

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412426
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
SCALO Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
System Analyst
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
Co dla Ciebie mamy:

  • długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services),

  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,

  • dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Udemy, Pluralsight,

  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,

  • kafeteryjny system benefitów - Motivizer,

  • prywatną opiekę medyczną - Luxmed,

  • możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.

Brzmi interesująco? Aplikuj - czekamy na Twoje CV!

Zakres obowiązków:
Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy jako analityk systemowy,

  • posiadasz znajomość XML,

  • masz doświadczenie z SQL,

  • potrafisz tworzyć diagramy UML i BPMN.

Wymagania:
W Scalo czeka na Ciebie:

  • uczestnictwo w projekcie bankowym. Praca ze stackiem: XML, SQL, UML, BPMN,

  • tworzenie oaz optymalizacja szablonów dokumentów dla różnych systemów,

  • zbieranie wymagań biznesowych oraz systemowych,

  • współpraca z zespolem w metodyce scrum,

  • praca 100% zdalna,

  • stawka do 80zł/h + VAT (na b2b).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj