Praca - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2412408
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
AGENCJA WYWIADU
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
ADMINISTRATOR SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • administracja siecią teleinformatyczną i systemami serwerowymi,

  • nadzorowanie pracy systemów i sieci pod kątem incydentów bezpieczeństwa,

  • definiowanie i przydzielanie dostępu do kont, zasobów oraz danych,

  • usuwanie awarii oraz wykonywanie czynności serwisowych dotyczących urządzeń sieciowych i systemów serwerowych,

  • współpraca przy wdrażaniu oraz rozwoju systemów IT,

  • instalacja i konfiguracja początkowa sprzętu i oprogramowania dla użytkownika końcowego (stacje robocze, drukarki),

  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników końcowych.

Zakres obowiązków:

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe informatyczne i roczne doświadczenie w utrzymywaniu sieci
    i serwerów lub wykształcenie średnie techniczne i 3-letnie doświadczenie w utrzymywaniu sieci i serwerów,

  • dobra znajomość technologii sieciowych LAN,

  • praktyczna umiejętność administrowania serwerowymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server,

  • praktyczna znajomość i zarządzanie AD i GPO,

  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i konfiguracji komputerów typu desktop i urządzeń drukujących,

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows (Win10, Win11),

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,

  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, umiejętności analityczne, samodzielność,

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego upoważniającego do dostępu
    do informacji niejawnych lub zgoda na poddanie się procedurze weryfikacyjnej.

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

  • praktyczna znajomość środowisk wirtualnych,

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych LINUX,

  • praktyczna umiejętność administrowania przełącznikami sieciowymi Cisco.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • wynagrodzenie od 6 000-10 000 zł netto,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzenie wiedzy,

  • ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj