Praca - Młodszy Menadżer - McDonald’s Dworzec Zachodni

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2412395
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
McDonalds Polska
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Młodszy Menadżer - McDonald’s Dworzec Zachodni
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:

Dlaczego warto?
● Umowa o pracę
● Stawka 32,80zł/h brutto
● Dodatki do wynagrodzenia:
- 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
● Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
● Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
● Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy
● Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie
● Możliwość nabycia kart sportowych np. Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich

Zakres obowiązków:

Czym będziesz się zajmować?

● Na początku przejdziesz przez wszystkie stanowiska i poznasz pracę na każdym z nich.
● Jako menadżer będziesz podejmować codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, by wszystko szło sprawnie, a goście byli zadowoleni.
● Będziesz zarządzać pracą zespołu, dbać o rozwój pracowników i dobrą atmosferę.
● Będziesz też przygotowywać posiłki i obsługiwać gości - ramię w ramię z całym zespołem.

Wymagania:

Czego oczekujemy:

● sumienności i zaangażowania
● otwartości i komunikatywności
● umiejętności pracy w zespole
● umiejętności podejmowania decyzji
● chęci rozwoju zawodowego
● dyspozycyjności
● pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj