Praca - Magazynier | praca od zaraz | Pyrzowice

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412390
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Magazynier | praca od zaraz | Pyrzowice
miejsce pracy: Tarnowskie Góry/śląskie
Opis stanowiska:

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Również dla osób, bez ważnych UDT,

  • Ukończone 18 lat

Do swojego CV prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli rodo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Zakres obowiązków:

CO OFERUJEMY:

  • Stawka podstawowa od 28,50zł brutto

  • Pracę dwuzmianową od 6-14, 13-21. W weekendy i święta jedna zmiana

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Szkolenie wdrażające

  • Płatne nadgodziny

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 500 zł brutto).

Wymagania:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • rozkładnie towarów na półki sklepowe

  • odpowiedzialność za dowóz towaru

  • dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

WYMAGANIA:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj