Praca - Operator/ka Maszyn / Pracownik produkcji - lekka praca

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412387
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator/ka Maszyn / Pracownik produkcji - lekka praca
miejsce pracy: Łany/dolnośląskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjna stawka godzinowa 29 zł/h brutto

  • Praca na dwie zmiany (po 12h) lub na 3 zmiany (praca po 8h) w zależności od grafiku

  • Premię frekwencyjną

  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 787 050 957

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Sterowanie maszyn do obróbki metal/drewno/plastik

  • Obsługa lasera 2D

  • Wczytywanie programów i parametrów do maszyny

  • Cięcie elementów do odpowiednich wymiarów

Wymagania:

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na produkcji

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj