Praca - Magazynier/Sortowacz Paczek

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412383
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Magazynier/Sortowacz Paczek
miejsce pracy: Czarnochowice/małopolskie
Opis stanowiska:

Nasz klient oferuję:

  • Stawkę: 29 zł/h brutto z dodatkiem +1 zł/h brutto za godziny nocne

  • Pracę w godzinach nocnych w dni robocze: 23/24 - 7/8

  • Przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub napisz SMS: 787 050 957

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Segregacja paczek według lokalizacji wyjazdowych, zapewniająca sprawną obsługę przesyłek.

  • Obklejanie i zabezpieczanie paczek uszkodzonych podczas transportu.

  • Rozładunek ciężarówek i załadunek z użyciem elektrycznej taśmy

Wymagania:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj