Praca - Konsultant SAP FICO

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412376
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Cyclad Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Konsultant SAP FICO
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia

  • Prywatną opiekę medyczna

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie oraz podróżne

  • Budżet szkoleniowy

  • Kursy językowe

  • Globalne i zwinne środowisko pracy

Zakres obowiązków:

Informacje o projekcie:

  • Branża: Prawna

  • Siedziba firmy: Warszawa

  • Obszar projektu: rozwijanie kluczowych systemów SAP

  • Praca zdalna: 100%, 1-2 dni w biurze na miesiąc

  • Długość projektu: roczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia

  • Język angielski: C1

  • Metodologia: Agile

  • Budżet: 22 - 26k brutto

Zakres zadań:

  • Skuteczna komunikacja z interesariuszami na wszystkich poziomach

  • Wyjaśnianie złożonych problemów, pomysłów i rozwiązań w przyjaznym dla biznesu języku

  • Realizacja wszystkich elementów pełnego cyklu życia projektu, w tym zbieranie wymagań, analiza danych, projektowanie procesów, projektowanie rozwiązań, konfiguracja i UAT

  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji i dzielenie się wiedzą z zespołem

  • Raportowanie i eskalacja wszelkich problemów lub wyzwań, gdy jest to konieczne

  • Współpraca z członkami zespołu na całym świecie w zakresie procesów SAP FI-CO i powiązanych modułów

Wymagania:

Wymagania:

  • Około 5 letnie doświadczenie w procesach SAP FI-CO oraz zarządzaniu organizacyjnym HCM

  • Umiejętności konsultingowe, w tym projektowanie procesów, konfiguracja i wsparcie produkcyjne

  • Doświadczenie w integracji SAP z systemami zewnętrznymi lub innymi systemami SAP (np. przez EDI)

  • Znajomość powiązanych modułów SAP, takich jak PS, CAT-S, CRM

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy z orientacją na obsługę klienta

  • Gotowość do nauki i samodzielnego zdobywania wiedzy w dodatkowych obszarach SAP

  • Gotowość do pracy nad zadaniami w trybie Business As Usual (BAU) oraz projektami przydzielanymi na bieżąco

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj