Praca - Lakiernik – Szlifierz Meblowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412352
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Lakiernik – Szlifierz Meblowy
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • szlifowanie i przygotowanie elementów do lakierownia zgodnie z wytyczonymi normami z naciskiem na detale

  • obróbka elementów meblowych

  • dbanie o stan powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania:

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziem typu szlifierka mimośrodowa

  • zdolności manualne - umiejętność szlifowania przy zachowaniu linii i kątów prostych

  • wyostrzone oko na szczegóły i detale

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • dofinansowanie dojazdów do pracy, jeśli dojeżdżasz powyżej 50km

  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy

  • dodatek relokacyjny, jeśli się dla nas przeprowadzisz

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę

  • karta Multisport za 35zł

  • możliwość wyrabiania nadgodzin