Praca - Deputy Line Maintenance Manager

szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Deputy Line Maintenance Manager
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TL/09/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania

  • Licencja PART-66 B1 lub B2 z co najmniej 1 wpisem na typ (B787, B737 NG/MAX, EMB 170/190);

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w obsłudze technicznej statków powietrznych;

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Znajomość przepisów PART-145, PART-66, PART-147.

Wymagania:
Zadania:

  • Zapewnienie efektywnej realizacji liniowej obsługi technicznej statków powietrznych;

  • Koordynowanie procesami wsparcia wykonania obsługi liniowej, z uwzględnieniem obowiązujących procedur, a także przy użyciu odpowiednich narzędzi, materiałów i części zamiennych;

  • Aktywny udział w spotkaniach rekrutacyjnych do obszaru obsługi liniowej;

  • Efektywne wykorzystanie zasobów, a także optymalne planowanie i zarządzanie personelem w celu realizacji planów obsługowych;

  • Kontrola kwalifikacji i uprawnień personelu wykonującego obsługę liniową oraz nadzór nad zgodnym z przepisami potwierdzaniem wykonanych prac;

  • Opiniowanie założeń inwestycyjnych dotyczących wyposażenia i infrastruktury przeznaczonych do realizacji obsługi liniowej;

  • Współtworzenie planów budżetowych spółki, ze szczególnym uwzględnieniem podległego obszaru;

  • Opracowanie oraz aktualizacja MOE oraz szczegółowych procedur (MH) w zakresie działalności obsługi liniowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz świadczeń socjalnych.