Praca - Technik ds. prototypów

szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Valeo
Technik ds. prototypów
miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Montaż prototypowych produktów

  • Kontrola jakościowa surowców i komponentów

  • Aktywne uczestnictwo w analizach jakościowych

  • Końcowa kontrola prototypów

  • Techniczna ekspertyza dotycząca montażu prototypu

  • Niezwłoczne reagowanie na potencjalne problemy jakościowe

  • Zarządzanie i walidacja oprzyrządowaniem prototypowni

  • Współpraca z zespołami projektowymi

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki

  • Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka itp.)

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale konstrukcyjnym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w termoformingu

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • biegła obsługa oprogramowania CAD

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • samodzielność i kreatywność

  • dokładność i sumienność