Praca - Technolog ds. produkcji nawozów

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412343
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
AGROLOK Sp. z o.o.
Technolog ds. produkcji nawozów
miejsce pracy: Golub-Dobrzyń/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń (woj. kujawsko-pomorskie, pow. golubsko-dobrzyński)

Zapewniamy wsparcie w relokacji!

ZADANIA

  • współtworzenie nowych technologii produkcyjnych

  • optymalizacja istniejących procesów produkcji

  • opracowywanie receptur nowych produktów nawozowych

Wymagania:
OCZEKIWANIA

  • znajomość procesów produkcji nawozów posypowych

  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technologicznych

  • znajomość przepisów prawnych dot. nawozów

  • znajomość rynku surowców do produkcji nawozów

  • umiejętność opracowywania receptur i procesu produkcji dla nowych produktów oraz udoskonalanie już istniejących

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
ZAPEWNIAMY

  • niezbędne narzędzia do pracy oraz auto służbowe

  • wsparcie w relokacji

  • dostęp do bazy doświadczalnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • regularny udział w wydarzeniach branżowych

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji w zakresie: umiejętności menadżerskich, technik komunikacyjnych i negocjacji, opracowywania produktów

  • zespół, z którym będziesz wdrażał innowacyjne rozwiązania

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW

  • możliwość realizacji i rozwoju Twoich zainteresowań