Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412331
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Automatyk
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja

  • Stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii

  • Dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

  • Programowanie PLC

  • Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)

  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn

  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz uprawnień