Praca - Technolog Żywności

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412311
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
ER Group
Technolog Żywności
miejsce pracy: Janów Podlaski/lubelskie
Zakres obowiązków:

oferujemy pomoc w relokacji

Przyszły zakres obowiązków:

  • Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Opracowywanie receptur dla nowych produktów

  • Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w celu ich optymalizacji, redukcji kosztów i poprawy jakości

  • Nadzór nad pierwszymi próbami produkcyjnymi

  • Wsparcie oraz rozwiązywanie problemów technologicznych w procesie produkcji

  • Przeprowadzanie analiz i kalkulacji na potrzeby wdrożenia nowych technologii

  • Zatwierdzanie surowców oraz opracowywanie ich specyfikacji

  • Tworzenie i korygowanie opisów etykiet na opakowaniach

  • Prowadzenie badań stabilności, analiz fizykochemicznych, starzeniowych itd.

  • Aktualizowanie danych w systemie i odpowiedzialność za ich poprawność

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej produktów

  • Udział w międzynarodowych targach i konferencjach branżowych

Wymagania:
Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na stanowisku technologa lub analogicznym w obszarze opracowywania receptur dla produktów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Świadomość aktualnych trendów rynkowych oraz działań podejmowanych przez konkurencję

  • Proaktywna postawa i bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Dodatkowy, klarowny system premiowy

  • Pakiet relokacyjny (pokrycie kosztów miejsca zamieszkania blisko miejsca pracy)

  • Służbowe narzędzia do pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Bardzo duża autonomia działania