Praca - Specjalista ds. E-commerce

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412303
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Wawel SA
Specjalista ds. E-commerce
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Wymagania:
Zakres obowiązków

  • Bieżąca koordynacja procesu sprzedaży w ramach kanału własnego (sklep internetowy) i kanałów zewnętrznych (marketplace)

  • Obsługa zamówień oraz klientów w e-sklepie Wawel SA

  • Śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • Rozwój oferty sklepu internetowego Wawel

  • Praca nad wizualną prezentacją sklepu oraz opisów produktowych

  • Udział w tworzeniu komunikacji i promocji w kanale e-commerce

  • Bieżąca współpraca z Działem Marketingu i Trade Marketingu w ramach tworzenia spójnej strategii e-commerce

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce

  • Planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych w ramach kanałów e-commerce

  • Sporządzanie raportów oraz analiz związanych ze sprzedażą

  • Bieżące raportowanie działań i zgłaszanie sugestii zmian

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym ze sklepem online i marketplace

  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics, Google Search Console, Google Trends itp.)

  • Umiejętność mierzenia skuteczności prowadzonych działań w ramach e-commerce

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetu zadań

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Zaangażowanie i wytrwała determinacja w realizację założonych działań zmierzających do rozwoju sprzedaży w kanale e-commerce

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów: PC Market i Baselinker

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego

  • Atrakcyjne dodatki płacowe

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeża kanapka

  • Możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.

  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.

  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.

  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.

  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.

  • Atrakcyjne narzędzia pracy.

  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.

  • I wiele, wiele innych korzyści...