Praca - Inżynier ds. Optymalizacji Procesów Produkcyjnych

szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Inżynier ds. Optymalizacji Procesów Produkcyjnych
miejsce pracy: Rekowo Górne, k. Redy/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • zbieranie i analiza danych produkcyjnych i logistycznych

  • proponowanie i wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych

  • opracowywanie layoutów stanowiskowych

  • wdrażanie narzędzi LEAN oraz ich utrzymanie

  • prowadzenie lub czynny udział w projektach (m.in. wprowadzania nowych maszyn i urządzeń, procesów produkcyjnych, technologii)

Wymagania:
Poszukiwane przez nas kompetencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji

  • doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do projektowania 2D

  • znajomość narzędzi i dobrych praktyk w obszarze Lean Manufacturing

  • umiejętność pracy koncepcyjnej i analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem i obróbką metali

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych

  • jasne kryteria awansowania

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Tak pracujemy w tym dziale:

Pracujemy w dwuosobowym zespole w jednej z największych fabryk śmieciarek w Europie.
Naszym zadaniem jest projektowanie i wprowadzanie optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych oraz współpraca w długofalowych projektach rozwoju fabryki.
Realizujemy projekty innowacyjne, w których wdrażane są najnowsze technologie. Przykładowe projekty, które w ostatnich latach współrealizowaliśmy to: wprowadzenie do produkcji robota spawalniczego, rozbudowa fabryki, optymalizacje procesów logistycznych z zakupem żurawi i suwnic oraz stworzenie i zaimplementowanie koncepcji tablic narzędziowych.
W czasie planowania i testowania procesów mamy stały kontakt oraz wsparcie liderów i kierowników produkcji. Współpracujemy z inżynierami, którzy odpowiadają za aspekty konstrukcyjne wdrażanych innowacji, maszyn i przyrządów produkcyjnych.
Praca w naszym zespole gwarantuje rozwój oraz ciekawe, samodzielne projekty, w których wzajemnie się wspieramy.