Praca - Inżynier Dokumentacji Produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412295
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Inżynier Dokumentacji Produkcyjnej
miejsce pracy: Bytom/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla nowego działu stolarskiego

  • Współpraca z działami handlowym, produkcyjnym i logistycznym

Wymagania:
Wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość programu CAD będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności myślenia przestrzennego

  • Doświadczenie w podobnej roli będzie mile widziane

  • Precyzja i odpowiedzialność

  • Dobre maniery

  • Studenci kierunków technicznych są zachęcani do aplikowania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie meblowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i system premiowy zależny od efektywności

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy