Praca - Technik Metod

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412291
szukaj
Oferta z dnia: 02 październik 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Technik Metod
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Współudział przy uruchomieniu i wdrożeniu nowych produktów (elementy antywibracyjne)

  • Tworzenie/uaktualnianie specyfikacji technicznej oraz procesowej produkowanych części

  • Tworzenie/uaktualnienie dokumentacji procesowej

  • Proponowanie działań usprawniających w procesie produkcyjnym

  • Szkolenie pracowników z zakresie nowej technologii i wyposażenia

Wymagania:
Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (PŁ – Wydział Mechaniczny)

  • Doświadczenie w grupie projektowej

  • Umiejętność przeprowadzenie odpowiedniej analizy oraz rozwiązania problemu

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Miłą atmosferę i dużą autonomię

  • Rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy

  • Pakiet socjalny